Koho právě hledáme

Přidej se do našeho týmu a vydej se cestou, která má budoucnost.

Nemovitosti

 

Hypotéky

Finance

Stavby

Energie

Back office

Interiéry a design

Manažer/ka týmu realitních makléřů

Největší projekt služeb pro bydlení v ČR otevírá pozici Manažer/ka realitního týmu. Hledáme člověka s obchodním myšlením, který převezme zodpovědnost za tým obchodníků a chod realitního segmentu v našem portfoliu.

Průvodce bydlení

Do našeho týmu právě hledáme posilu, která nám pomůže rozšířit řady naší realitní flotily a nabízet klientů naše špičkové služby. Staň se průvodcem prodeje nemovitostí našich klientů a vlastních developerských projektů a staveb.

Hypoteční průvodce

Cítíš se dobře v prostředí lidí a baví tě s nimi komunikovat? Nemusíš být odborníkem financování na slovo vzatý. V Bidli máme místo pro každého, kdo je pro svou práci nadšený a zapálený. Navíc ti díky rozsáhlosti našeho projektu můžeme nabídnout spoustu výhod, které ti práci ulehčí.

Průvodce financemi

Chceš svou kariéru vystřelit výše a posouvat se neustále vpřed? Staň se Bidli specialistou v oblasti financí a pojištění. Do našeho týmu hledáme další zkušenou posilu, která pro naše klienty připraví a provede je pojišťovacími a finančními produkty.

Průvodce stavbami

Zajímalo by tě, jak celý proces stavby začíná a končí? Baví tě komunikovat s lidmi a starat se o jejich sny? Skvěle! Tahle pozice ti bude šitá na míru.

Obchodní zástupce v oblasti energií

V současné době hledáme posilu do týmu energetických poradců, který pro naše klienty zajišťuje služby spojené s převodem energií, zřízením nového připojení a akvizicí nových klientů.

Průvodce energiemi

Do našeho týmu právě hledáme posilu – průvodce energiemi, která zastřeší činnosti spojené s prodejem energetických produktů. A navíc pracovat můžeš někdy i z domu!

Interiérový designér - specialista na kuchyně

Do našeho týmu designérů a home-stagerů právě hledáme posilu, která zastřeší činnosti spojené s virtuální realitou našich kuchyní pro naše klienty z Vysočiny a Jihočeského kraje.

Operátor zákaznického centra - aktivní call centrum

Do našeho týmu operátorů právě hledáme posilu v oblasti aktivního call centra!

Specialista Back-office Bidli energie

Hledáme spolehlivou osobu na pozici specialisty Back office, který nám pomůže s administrativou v rámci dodavatelství energií našim klientům.

Montážník dřevostaveb

Hledáme šikovného montážníka do naší divize Bidli stavby!

Specialista klientských změn development

Do našeho týmu právě hledáme posilu, která bude zodpovědná za oblast klientských změn ve výstavbě.

Chci pracovat v Bidli

Nenašel jsi, co jsi hledal/a? Nevadí! I tak se nám ozvi. Rádi si s tebou popovídáme o tvých předpokladech a přizpůsobíme ti pozici na míru.