koho právě hledáme 

Vyberte si z nabídky volných pozic a pojďte do Bidli!

CESTA DO BIDLI

Jak nás zkontaktovat? Co Vás čeká, až nám pošlete životopis? Čtěte dál!

DEJTE NÁM O SOBĚ VĚDĚT

Pošlete nám svůj životopis, ať víme, co už umíte a co Vás baví. Pokud máte představu o svém uplatnění v BIDLI, rovnou nám ji napište.

KONTAKTUJE VÁS MANAŽER TÝMU

Zavoláte si, pobavíte se o příležitostech v BIDLI a jak to u nás funguje.

SEJDEME SE NA POBOČCE

Práce v BIDLI se nedá popsat, to musíte zažít. Podíváte se, jak to u nás vypadá a s kým se budete potkávat. Kolegové a kvalitní zázemí pobočky jsou základ úspěchu každého z nás.

ODSTARTUJETE SVOU KARIÉRU

Plácli jste si s manažerem? Pak začíná Vaše cesta za úspěchem! Půjdete na "vzdělávací nalejvárnu" zvanou BIDLI akademie v Praze, kde se potkáte i s ostatními nováčky - v BIDLI není nikdo na nic sám a možná mezi nimi najdete svého parťáka do tandemu.

Jaká volná místa nyní nabízíme?

PRODEJ A NÁKUP NEMOVITOSTÍ

FINANCE A PORADENSTVÍ

INVESTICE

ENERGIE

FOTOVOLTAIKY

DEVELOPMENT

STAVBY

INTERIÉRY A KUCHYNĚ

KARIÉRA VE SVĚTĚ PORADENSTVÍ, DRUŽSTEVNÍHO
A HYPOTEČNÍHO FINANCOVÁNÍ


Komplexní finanční specialista

Cítíš se dobře v prostředí lidí a baví tě s nimi komunikovat? Nemusíš být odborníkem financování na slovo vzatý. V Bidli máme místo pro každého, kdo je pro svou práci nadšený a zapálený. Navíc ti díky rozsáhlosti našeho projektu můžeme nabídnout spoustu výhod, které ti práci ulehčí.

Team Leader týmu finančních specialistů

Hledáme zkušeného a motivovaného jedince, který se připojí k našemu týmu jako team leader týmu finančních specialistů. Pokud máte silné analytické a komunikační schopnosti a máte zájem pomáhat lidem s jejich finančními rozhodnutími, tato pozice je pro vás ideální.

Regionální manažer týmu hypotečních průvodců

Největší projekt služeb pro bydlení v ČR otevírá výběrové řízení na pozici regionálního manažera hypotečního týmu. Hledáme člověka s obchodním myšlením, který převezme zodpovědnost za tým obchodníků a chod hypotečního segmentu v našem portfoliu.

KARIÉRA VE SVĚTĚ INVESTIC


INVESTIČNÍ SPECIALISTA

Pro prestižní tým investičních specialistů BIDLI hledáme experta v oblasti investování, který bude svým klientům partnerem v oblasti kompletního finančního poradenství.

KARIÉRA VE SVĚTĚ REALIT


REALITNÍ MAKLÉŘ

Do našeho týmu právě hledáme posilu, která nám pomůže rozšířit řady naší realitní flotily a nabízet klientů naše špičkové služby. Staň se realitním makléřem našich klientů a vlastních developerských projektů a staveb.

REGIONÁLNÍ MANAŽER TÝMU REALITNÍCH SPECIALISTŮ

Největší projekt služeb pro bydlení v ČR otevírá pozici Regionální manažer týmu realitních makléřů. Hledáme člověka s obchodním myšlením, který převezme zodpovědnost za tým obchodníků a chod realitního segmentu v našem portfoliu.

KARIÉRA VE SVĚTĚ ENERGIÍ A TECHNOLOGIÍ


MANAŽER TÝMU SPECIALISTŮ ENERGIÍ A FOTOVOLTAIK

Bidli Energie jsou významným dodavatelem elektřiny a plynu pro domácnosti i firmy a Bidli technologie dodavatelem moderních fotovoltaik. Abychom mohli nabízet tu nejlepší možnou péči našim klientům, hledáme novou posilu do našeho manažerského týmu, která obě divize spojí v jeden funkční tým. Přidáte se k nám?

ENERGETICKÝ SPECIALISTA PRO FIREMNÍ KLIENTELU

Staň se naším energetickým specialistou s produktem, který na trhu nemá konkurenci. Nabízíme klientům nejvýhodnější tarif na elektřinu a plyn, který je pro firemní klientelu velmi atraktivní, proto rozšiřujeme naše řady energetických specialistů po celé republice.

KARIÉRA V OBCHODNÍM SVĚTĚ FOTOVOLTAIK - RODINNÉ DOMY

SPECIALISTA NA FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY PRO RODINNÉ DOMY

O fotovoltaiky je v Česku takový zájem, že rozšiřujeme tým technologů. Vstupte do světa, který má budoucnost a přidejte se k nám!

MANAŽER TÝMU SPECIALISTŮ NA FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY PRO RODINNÉ DOMY

Pro široký tým specialistů fotovoltaických elektráren hledáme manažera. Podívejte se, co budete mít na starosti!

SPECIALISTA NA FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY PRO RODINNÉ DOMY Z PROGRAMU NZÚ LIGHT

K našim zkušeným obchodníkům hledáme nové tváře, kteří nám pomohou se zpracováním nového dotačního titulu NZU Light. Máme mnoho našich klientů, kteří potřebují s tímto programem poradit a navrhnout vhodné řešení.

KARIÉRA V OBCHODNÍM SVĚTĚ FVE - BYTOVÉ DOMY (SVJ)

SPECIALISTA NA FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY - SPECIALIZACE NA BYTOVÉ DOMY

Pokud máte inovativní myšlení a zajímala by Vás práce ve společnosti, která hledá moderní řešení pro bytové domy, pak právě hledáme kolegu na pozici specialista na fotovoltaické elektrárny pro na bytové domy.

KARIÉRA V TECHNICKÉM SVĚTĚ FOTOVOLTAIK

MONTÁŽNÍ PARTA FOTOVOLTAICKÝCH ELEKTRÁREN NA RODINNÉ DOMY

Právě hledáme nové kolegy do týmu montážních specialistů na fotovoltaické elektrárny. Pokud chcete být součástí inovací v oblasti solární energie, pak jste na správné adrese!

SERVISNÍ TECHNIK FOTOVOLTAICKÝCH ELEKTRÁREN

Právě hledáme nové kolegy do týmu servisních techniků fotovoltaických elektráren. Pokud chcete být součástí inovací v oblasti solární energie, pak jste právě na správném místě!

KARIÉRA VE SVĚTĚ DEVELOPMENTU


TECHNICKÝ DOZOR STAVEB

Do našeho stavebního týmu Bidli právě hledáme posilu na pozici stavbyvedoucího pro developerskou výstavbu rodinných domů.

STAVBYVEDOUCÍ PRO DEVELOPERSKOU VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMŮ

Do našeho stavebního týmu Bidli právě hledáme posilu na pozici stavbyvedoucího pro developerskou výstavbu rodinných domů.

BIDLI AUTO


AUTOMECHANIK

Hledáme šikovného a spolehlivého člověka na pozici AUTOMECHANIK, který se stane součástí naší zaměstnanecké autopůjčovny ve Vestci u Prahy.

BACK OFFICE


RECEPČNÍ - BRIGÁDA

Aktuálně hledáme posilu pro naši centrálu na Praze 1 na pozici recepční klientského centra.

OPERÁTOR CALL CENTRA

Právě obsazujeme pozici s duší obchodníka, která bude pracovat buď plně na home office či v Call centru pobočky Bidli.

hr


HEADHUNTER

Pokud máš drive, vyřídilku, jsi akční a nebojíš se zvednout telefon, je velká šance, že budeš jednou opravdová recruitment star, protože v náboru je to právě o tom!

Chci pracovat v Bidli

Nenašli jste, co jste hledali? Nevadí! I tak se nám ozvěte.

Rádi si s Vámi popovídáme o Vašich předpokladech a přizpůsobíme Vám pozici na míru.

    Sledujte nás na našich sociálních sítích!