SPECIALISTA BACK OFFICE REKLAMAČNÍHO ODDĚLENÍ

ČERVENÝ KOSTELEC

Aktuálně hledáme motivovaného a zodpovědného Specialistu reklamačního oddělení pro naši výrobní halu v Červeném Kostelci. Pokud máte smysl pro detail, rádi komunikujete s lidmi a hledáte efektivní řešení problémů, jste pro nás tím pravým kandidátem!

Náplň práce:

  • Příjem reklamací od zákazníků a systematická evidence v interním systému
  • Průběžná komunikace se zákazníky ohledně stavu reklamace
  • Analyzování stavební dokumentace v rámci reklamačních procesů
  • Komunikace s dodavateli staveb a spolupráce na odstranění reklamovaných vad

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ/VŠ stavebního nebo technického směru
  • Zkušenosti v oblasti příjmu a zpracování reklamací v oboru stavebnictví
  • Schopnost efektivní komunikace s klienty a dodavateli
  • Velmi dobré organizační, komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Profesionální přístup a skvělá znalost legislativy
  • Orientace ve stavební dokumentaci a práce s ní
  • Perfektní práce se soubory, programy Word, Excel a dalšími
  • Zkušenosti se zpracováním dat v programu Pohoda výhodou
  • Odolnost vůči stresu
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Možnost práce na živnostenský list (OSVČ) / hlavní pracovní poměr (HPP)
  • Profesionální růst v perspektivním stavebním podniku
  • Motivační finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Multisport karta
  • Zvýhodněné mobilní tarify a elektroniku
  • Firemní akce, dětské tábory

Zaujala Vás tato nabídka? Dejte nám o sobě vědět. Pošlete nám svůj životopis a ozveme se Vám.

Rozšiřte naše řady a nabízejte klientům naše špičkové služby.
Vyplňte následující formulář a dejte nám o sobě vědět.