RECEPČNÍ

- brigáda

PRAHA

Aktuálně hledáme posilu pro naši centrálu na Praze 1 na pozici recepční klientského centra - brigáda. Chceme dalšího člena týmu, se kterým nás bude práce bavit. Pokud jste pozitivní osoba, máte rádi každodenní kontakt a komunikaci s lidmi, v kolektivu se cítíte jako ryba ve vodě, jen tak Vás něco nerozhodí a přirozený úsměv na tváři jen tak neztrácíte, pak čtěte dál…

Náplň práce:

  • První kontakt a komunikace s klientem
  • Komunikace s našimi poradci
  • Vyřizování telefonů a emailů
  • Zajištění chodu recepce
  • Administrativní činnosti
  • Pracovní úvazek cca 15-20 hodin měsíčně
  • Pracovní doba 15:30-20:00, v pátek 15:30-18:00

Požadujeme:

  • Dobrá znalost MS Office (word, excel, outlook)
  • Reprezentativní a příjemné vystupování
  • Umět řešit věci s úsměvem
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Proaktivní přístup a schopnost dobře zvládnout stresové situace
  • Nástup co nejdříve, případně dohodou

VÝHODOU BUDE:

  • Zkušenost s prací na recepci
  • Znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Moderní pracovní prostředí v centru Prahy, 5 minut od Václavského náměstí
  • Rozvržení směn podle Vašich časových možností - minimálně však jednou týdně
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Firemní kantýnu a snídaně zdarma v naší Relax zóně

Přidejte se k nám a pošlete nám svůj životopis!

Rozšiřte naše řady a nabízejte klientům naše špičkové služby.
Vyplňte následující formulář a dejte nám o sobě vědět.