Energetický specialista pro firemní klientelu

Brno, Olomouc

Bidli energie, a.s. jsou významným dodavatelem elektřiny a plynu pro firmy.

Ve většině inzerátů se nedozvíš nic o platu, ale hodně o požadavcích. U nás to je naopak.

Staň se naším energetickým specialistou s produktem, který na trhu nemá konkurenci. Nabízíme klientům nejvýhodnější tarif na elektřinu a plyn, který je pro firemní klientelu velmi atraktivní, proto rozšiřujeme naše řady energetických specialistů po celé republice.

Co budete dělat?

  • Budete oporou klientům, kteří potřebují pomoci se snižováním nákladů.
  • Budete si tvořit vlastní portfolio klientů s následnou marží.
  • Poradíte klientům s fakturami za energie.
  • Budete v každodenním kontaktu s klienty po telefonu, emailu i přes videohovory.
  • Přispějete svými nápady a postřehy ke zlepšování péče o klienty a budete se účastnit zajímavých projektů, které připravují novinky pro naše zákazníky.
  • Zákazníkům budete nabízet produkt, který má smysl.

Proč se stát členem našeho týmu?

  • Každý den vás bude čekat zajímavá a naplňující práce – zákazníkům ušetříte finance v rodinném rozpočtu.
  • Dostanete 20 % z marže každého zákazníka co u nás bude připojený, po celou dobu dodávky.
  • Stanete se součástí inspirujícího týmu, od kterého se hodně naučíte.
  • Získáte časovou flexibilitu - svůj kalendář si organizujete sám/sama.
  • Máme u nás prima vztahy, takže pracujeme bez stresu a v dobré náladě.
  • Podpoříme vás – komplexním vstupním školením, firemním autem (i k soukromým účelům), dotovaným mobilním tarifem a elektronikou
  • Multisport karta

Co od Vás očekáváme?

  • Licenci na prodej energií u ERÚ.
  • Dobré komunikační dovednosti.
  • Chuť se podílet na rozšiřování služeb klientům.
  • Obchodního ducha.
  • Touhu vést celou zakázku od A do Z a převzít za to plnou zodpovědnost.
  • ŘP skupiny B – musíte být schopen zajet za klientem kamkoliv.

Pokud Vás pozice Energetického specialisty zaujala, pak nám zašlete životopis. Těšíme se na Vás!

Rozšiř naše řady a nabízej klientům naše špičkové služby.
Vyplň následující formulář a dej nám o sobě vědět.