OPERÁTOR CALL CENTRA

BRNO

Právě obsazujeme pozici s duší obchodníka, která bude pracovat buď plně na home office či v Call centru pobočky Bidli.

Staňte se naším Operátorem Call centra Bidli holding!

Náplň práce:

  • Komunikace s klienty za účelem seznámení se s nabízeným produktem Bidli
  • Domlouvání schůzek s klienty
  • Evidence a předávání klientů na naše specialisty
  • Práce s interním systémem a Daktelou (praxe vítána)

Požadujeme:

  • Dobré komunikační schopnosti a proklientský přístup
  • Proaktivní a pozitivní přístup
  • Máte uživatelské schopnosti s PC
  • Jste týmový hráč a práce v týmu Vás motivuje

VÝHODOU BUDE, pokud budete mít:

  • Zkušenosti z obchodní pozice
  • Praxi v telefonické komunikaci s klienty

Nabízíme:

  • Práce na živnostenský list (IČO)
  • Zázemí v naší kanceláři
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Systém zaškolení
  • Firemní benefity
  • Možnost home office
  • Provizní odměňovací systém
  • Zvýhodněné mobilní tarify a elektroniku, příspěvky na auto
  • Firemní akce, dětské tábory
  • Multisport karta

Přidejte se k nám a pošlete nám svůj životopis!

Rozšiřte naše řady a nabízejte klientům naše špičkové služby.
Vyplňte následující formulář a dejte nám o sobě vědět.